Rodinný dom

PREDANE

Predaj exkluzívneho nadštandardne zariadeného rodinného domu, vhodný iba pre náročných klientov. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou iba 5 kilometrov od mesta Žilina, na rovinatom pozemku o rozlohe 2766m2, zastavaná plocha domu o výmere 255m2, na pozemku sa nachádza dvojgaráž zastavaná plocha 69m2. Stavba bola skolaudovaná v roku 2012. Denná časť domu: Kuchyňa, jedáleň a obývačku s výstupom do otvorenej pracovne na poschodí, presvetlená veľkými hliníkovými oknami, výstupmi z oboch strán na terasu, záhradu s vlastným detským ihriskom.

PREDAJ 4+1 radový rodinný dom, 2 garáže, altánok- Teplička nad Váhom

Predaj pekný nový radový 4+1 RD + dvojgaráž skolaudovaný v 2008 roku na začiatku obce Teplička nad Váhom - Bieliská. Zastavaná plocha 151m2, pozemok 357m2, úžitková plocha: 220m2. RD má pekne oplotenú predzáhradku . vybavenie RD má k dispozícií 3 klimatizované spálne , veľký rolldoor šatník + veľká zastrešená loggia na ktorú je vstup z každej spálne. V spodnej časti sa nachádza veľká obývačka 6x5 m z veľkým moderným krbom, pekne vybavená veľká kuchyňa a jedáleň so spotrebičmi vrátane chladničky, umývačky riadu a ostatné.

PRENÁJOM- NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM 4+1 , GBEĽANY- Južné terasy vhodný i na firemné účely a bývanie.

Prenájom novostavby rodinného domu Gbeľany - Južné Terasy. Podlahová plocha 140m2, pozemok 639m2. Vhodný na bývanie aj na sídlo firmy. Zariadenie domu po dohode, momentálne prebiehajú dokončovacie stavebné úpravy na stavbe.
Na prízemí nízkoenergetického domu sa nachádzajú spoločenské priestory, obývačka, kuchyňa, jedáleň, WC , kotolňa, spálňa a 2 izby. Vykurovanie: zdroj tepla plynový kondenzačný kotol, systémom podlahového vykurovania.
Cena prenájmu 1500 eur /mesačne +DPH+ energie. 0948070717